Korzystanie z witryny Elektronicznej Rejestracji Kandydatów UJ oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookiesZaakceptuj i zamknij X

Uniwersytet Jagielloński

Elektroniczna Rejestracja Kandydatów

Rejestracja krok po kroku

Dowiedz się, na czym polega rejestracja na studia i jak jej doko­nać za pośrednic­twem konta ERK. Sprawdź warunki potwierdzenia Twojej rejestracji.

Krok 1. Wpisując w odpowiednich polach w prawym górnym rogu nazwę użytkownika i hasło, zaloguj się do swojego konta ERK.

Krok 2. Uzupełnij wymagane informacje przed rozpoczęciem rejestracji. Sprawdź na stronie głównej konta, które formularze musisz wypełnić, odpowiednio dla poziomu studiów, na które będziesz dokonywać rejestracji.

Dane do rejestracji

Krok 3. W części „katalog studiów 2019/2020” znajduje się lista studiów prowadzących nabór w roku akademickim 2019/2020 w Uniwersytecie Jagiellońskim. Informacje o interesujących Cię studiach, w zależności od poziomu, formy lub formy kwalifikacji, możesz odnaleźć korzystając z wyszukiwarki.

Krok 4. Po otwarciu karty studiów, szczególnie uważnie zapoznaj się z terminami związanymi z rekrutacją na wybrane przez Ciebie studia.

Terminy

Krok 5. Wybierz odnośnik „Zarejestruj się”, znajdujący się w górnym prawym rogu karty studiów.

Zarejestruj

Krok 6. Przeczytaj uważnie formularz, który się pojawi i zatwierdź właściwe opcje.

Krok 7. Podsumowanie jest ostatnim etapem rejestracji. Upewnij się czy wszystkie podane przez Ciebie dane są poprawne, a następnie wybierz „Zarejestruj się”. Jeżeli dane wymagają zmiany, wybierz „Popraw dane”.

Krok 8. Potwierdź rejestrację postępując zgodnie z wytycznymi dla wybranych przez Ciebie studiów. Dotrzymanie wymaganych terminów jest warunkiem koniecznym do uzyskania potwierdzenia rejestracji.

Sprawdzaj swoje konto na bieżąco i stosuj się do pojawiających się komunikatów i instrukcji.